Poznaj nowości na lato


Urlop z biurem podróży w Grecji lub Albanii, a może wakacje na własną rękę w Portugalii lub na Malcie? Siatka połączeń z wrocławskiego lotniska daje swobodny wybór nie tylko kierunków, lecz także form wypoczynku.

Osoby planujące urlop z biurem podróży mają do dyspozycji blisko 30 połączeń czarterowych. Dzięki temu każde wakacje mogą być inne. Ofertę wzbogacają w tym roku dwie nowości. Ciekawą propozycją jest Kefalonia w Grecji. Największa, ale mało jeszcze znana wyspa w archipelagu Wysp Jońskich zachęca piaszczystymi plażami, urokliwymi zatoczkami i smacznym jedzeniem. Latem 2017 polecimy także do Tirany w Albanii. Do tego niewielkiego kraju odkrywców przyciągają zabytki, miłośników plażowania rozległe wybrzeże, a zwolenników aktywności liczne możliwości uprawiania sportów.
Na urlop można polecieć też z tanimi liniami lotniczymi. – Osoby planujące wyjazdy na własną rękę, latem mają do wyboru wiele połączeń niskokosztowych w tym cztery ciekawe nowości, które pozwolą odkryć nieznane wcześniej miejsca – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.
Pierwsza nowość to Lizbona, która od dawna była wyczekiwana przez podróżnych. Drugą premierą będzie Majorka, czyli jeden z europejskich wakacyjnych rajów. Oba te kierunki doskonale uzupełnią siatkę kierunków południowych. Latem 2017 roku polecimy również w dwa nowe miejsca, do których zabierze nas Wizz Air. Pierwsze to Rejkiawik – doskonałe miejsce na spędzenie aktywnego i jednocześnie relaksującego czasu w pięknej scenerii islandzkich krajobrazów. Drugie to architektoniczna perła Wschodu – Lwów.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę