Tel Aviv, Gdańsk, Bruksela


Tel Aviv jest najważniejszą metropolią na Bliskim Wschodzie, a także centrum finansowym i technologicznym o globalnym znaczeniu. To kierunek ważny dla biznesu, a także niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym. Można tu pospacerować zabytkowymi ulicami miasta, zajrzeć do klimatycznych knajpek, odwiedzić ciekawe muzea i poleżeć na wspaniałych plażach. Region słynie również ze znakomitych warunków dla fanów sportów wodnych. Połączenie z Wrocławia będzie realizowane dwa razy w tygodniu od października 2017 roku.

Drugą zimową nowością od Ryanaira będzie Gdańsk. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu. Kierunek był od dawna wyczekiwany przez podróżnych, którzy coraz chętniej wybierają samolot, rezygnując z długiej i niewygodnej jazdy pociągiem czy samochodem. Połączenie uzupełni krajową siatkę połączeń reprezentowaną dotychczas przez Warszawę, Radom i Olsztyn.

Od października 2017 roku wrocławscy podróżni trzy razy w tygodniu polecą również do Brukseli Charleroi. To z jednej strony biznesowo-polityczne centrum Europy, gdzie swoją siedzibę ma wiele firm oraz instytucji Unii Europejskiej. Z drugiej strony to przepiękne miasto o bogatej, przyciągającej oko architekturze i niepowtarzalnym klimacie, które chętnie odwiedzają turyści.
Warto przypomnieć, że wiosną ruszą połączenia Ryanaira do Lizbony i na Majorkę. Kolejną wiosenną nowością z Wrocławia będzie Lwów, który zaproponują linie Wizz Air.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę