Słoneczny urlop zimą


Gdzie tej zimy złapać promienie słońca i wypocząć na piaszczystej plaży? Przedstawiamy przegląd wycieczek organizowanych przez biura podróży z wylotem z Wrocławia.

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich to doskonała okazja, by w mroźne miesiące choć na chwilę przypomnieć sobie uroki lata. Biuro podróży Itaka proponuje Fuerteventurę lub Lanzarote (od końca stycznia). Turystów przyciągają tutaj słoneczne plaże, błękit oceanu, a także liczne możliwości uprawiania sportów wodnych.

Dobrą kombinacją, czyli przyjemnym klimatem i atrakcyjną ceną, kusi Egipt. Biura podróży proponują tej zimy Hurghadę i Marsa Alam. Nawet w grudniu turyści mogą liczyć tutaj na temperaturę sięgającą 25 st. C. Nie brakuje również turkusowego morza, piaszczystych plaż, a także zabytków starożytnego świata.

Warto przypomnieć, że biura podróży realizują już sprzedaż wycieczek na lato 2017 z wylotem z Wrocławia. W ofercie znalazły się dwie nowości – grecka wyspa Kefalonia, a także stolica Albanii, Tirana. W sumie wrocławscy turyści mają do wyboru około 30 kierunków – oprócz Grecji i Albanii są to między innymi Hiszpania, Portugalia, Włochy i Chorwacja.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę