Poznaj Executive Lounge


Port Lotniczy Wrocław zaprasza do Executive Lounge. Specjalna strefa pozwoli na relaks lub spokojną pracę tuż przed podróżą. Usługę przygotowano z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Teraz dostępna jest w promocyjnej cenie.

Pasażerowie doceniają nasze lotnisko za wysoką jakość usług, sprawną obsługę i przyjazną atmosferę. Salon Executive Lounge oferuje dodatkowy komfort i relaks przed podróżą, ale także wygodę i udogodnienia dla tych pasażerów, którzy oczekują kameralnej atmosfery lub chcą jak najlepiej wykorzystać czas w oczekiwaniu na samolot – mówi Izabela Prażmowska, koordynator usług VIP & BUSINESS w Porcie Lotniczym Wrocław.

Salon Executive Lounge wyposażony jest w stanowiska komputerowe oraz stoliki, przy których można wygodnie pracować korzystając z bezprzewodowego dostępu do internetu. Dla osób pragnących się zrelaksować przygotowaliśmy specjalną strefę wyposażoną w komfortowe fotele. Salon oferuje szeroki wybór ciepłych i zimnych napojów, alkoholi oraz różnego rodzaju przekąsek i słodyczy, a menu jest cały czas urozmaicane. Dodatkowo szeroka gama codziennej prasy oraz różnorodnych programów telewizyjnych zapewnia dostęp do najświeższych informacji z Polski i ze świata.

Warto pamiętać, że to oferta kierowana nie tylko do menadżerów firm, ale tak naprawdę – do wszystkich. Koszt jednorazowego wstępu wynosi 79 zł. Z Executive Lounge we Wrocławiu bezpłatnie mogą korzystać osoby posiadające karty, zaproszenia i taryfy wydawane przez linie lotnicze lub wrocławskie lotnisko. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej Portu Lotniczego Wrocław. Teraz, w ramach specjalnej promocji posiadacze kart Silver Star Alliance linii lotniczych PLL LOT, Lufthansa i SAS oraz Gold i Silver przewoźnika EUROWINGS, mogą skorzystać z Executive Lounge w promocjnej cenie 49 zł. Oferta dostępna jest także dla klientów parkingu VIP.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę