Odlotowy długi weekend


W maju, czerwcu i sierpniu czekają nas długie weekendy – wystarczy zaplanować 3 dni urlopu, by cieszyć się niemal dwutygodniowym wypoczynkiem. Kilka dni w Madrycie, Barcelonie, a może na Malcie? Oferta połączeń niskokosztowych z wrocławskiego lotniska jest bardzo bogata. Rezerwuj bilety już dziś!

Majówka 2017 sprzyjać będzie dłuższym wyjazdom. 1 maja wypada w poniedziałek, a 3 w środę. Urlop 2 maja pozwoli świętować 5 dni wypoczynku. Dzięki połączeniom niskokosztowym z Wrocławia polecimy bezpośrednio do Madrytu*. Stolica Hiszpanii kusi spacerami po ruchliwych uliczkach, dobrym jedzeniem, bogatym życiem nocnym i jednym z najlepszych muzeów na świecie – Prado. Bezpośrednie loty do Madrytu to nowość w rozkładzie lotów od linii Ryanair.

Boże Ciało tradycyjnie obchodzimy w czwartek. W 2017 roku będzie to 15 czerwca. Urlop w środę i piątek pozwoli nam odpoczywać pięć dni i odwiedzić Barcelonę**. Hiszpańskie miasto może pochwalić się najpiękniejszymi plażami i licznymi atrakcjami. Warto zobaczyć zapierającą dech architekturę Gaudiego, dzieła Picassa. Wieczorem można skosztować paelli i sprawdzić, jak bardzo gorący może być wieczór w stolicy Katalonii. Loty oferuje Ryanair.

Kolejna szansa na wydłużenie weekendu będzie 15 sierpnia, który w 2017 roku przypada we wtorek. Biorąc dodatkowy urlop w poniedziałek i środę, zyskujemy okazję by odwiedzić Maltę***. Wyspa pozwala odpocząć, zanurkować w Morzu Śródziemnym, skosztować lokalnych przysmaków serwowanych w wioskach rybackich, a nawet podszkolić język angielski (najmniejsze państwo w Unii Europejskiej jest drugim krajem – po Wielkiej Brytanii – najczęściej wybieranym na urlop językowy). Pobyt tutaj wspomina się długo po powrocie.

*Ryanair – 818 zł – w terminie 29.04-02.05, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 04.01).
**Ryanair – 538 zł – w terminie 14.06 -18.06, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 04.01).
***Ryanair – 718 zł – w terminie 13.08-16.08, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 04.01).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę