Znani latają z Wrocławia


2016 rok na wrocławskim lotnisku minął pod znakiem wizyt wielu znanych osobistości, które skorzystały ze strefy VIP. Personel obowiązuje pełna dyskrecja, ale wiadomo, że lądowały tu między innymi gwiazdy kina i muzyki, które przyleciały do Wrocławia w związku z obchodami Europejskiej Stolicy Kultury. Byli to między innymi Pierce Brosnan, Pedro Almodóvar, Isabelle Huppert. Stolica Dolnego Śląska przyciągnęła w tym roku także gwiazdy muzyki, między innymi Davida Gilmoura czy zespół Iron Maiden.

We wrześniu do Wrocławia po raz trzeci przyleciał Dalajlama – duchowy i polityczny przywódca Tybetańczyków. Laureat Pokojowej Nagrody Nobla obejrzał wystawę „Przebaczenie i pojednanie. Bolesław Kominek. Nieznany ojciec Europy”, spotkał się w z młodzieżą w Centrum Historii Zajezdnia, a także wziął udział w spotkaniu międzyreligijnym w Świdnicy. Wrocławskie lotnisko często przyjmuje również gwiazdy sportu, między innymi piłkarzy reprezentacji Polski.

Ze strefy VIP Portu Lotniczego Wrocław może skorzystać każdy. Pasażerowie otrzymują indywidualną obsługę – na lotnisku można być na 20 minut przed odlotem, skorzystać z parkingu tuż przy terminalu, przejść kontrolę bezpieczeństwa w strefie VIP, a do samolotu dojechać limuzyną.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę