Nowy numer HiFly już jest


Nowy numer HiFly odkrywa przed czytelnikami m.in. Lizbonę i Majorkę – dwie nowości od Ryanaira, które pojawią się w rozkładzie lotów 28 marca 2017 roku. Miasto położone na siedmiu wzgórzach zdobywa serca podróżników zachwycającymi widokami, urokliwymi uliczkami, poetycką aurą i magią morskich opowieści. Z kolei Majorka to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych świata. Wielbicieli zabytków zachwyca gotycka katedra La Seu z największą na świecie rozetą. Zwolennicy klasycznego wypoczynku doskonale odnajdują się na jednej z licznych plaż, a miłośnicy żeglugi udają się w bajkowe rejsy.

Jeśli już teraz szukamy pomysłu na oryginalny city break, to warto wybrać się do Belfastu. Stolica Irlandii Północnej z jednej strony jest miastem bardzo interesującym, bogatym w atrakcje turystyczne, zabytki, miejsca historyczne. Z drugiej kusi barwnym życiem nocnym i klimatycznymi irlandzkimi pubami. Oba oblicza można poznać dzięki nowym lotom z wrocławskiego lotniska.

Najnowszy numer magazynu HiFly pokazuje też, jak intrygujący jest Dolny Śląsk. Joanna Kaczor, znakomita siatkarka Impelu, oprowadza czytelników po swoim Wrocławiu. Z kolei Monika Giza opisuje miejsca, gdzie można spróbować wytwarzanych rzemieślniczo pierników. W numerze z detalami opisujemy również lotniskową instalację kinetyczną Copernicus, która inspirowana jest układem słoneczny. Wywiad z autorem, artystą Piotrem Jędrzejewskim, odsłania niektóre jej tajemnice. Bezpłatny magazyn HiFly dostępny jest na lotnisku i w punktach partnerskich portu we Wrocławiu i regionie, a także w wersji elektronicznej na stronie lotniska.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę