Więcej lotów na święta


Liczba podróżnych korzystających z wrocławskiego lotniska co roku wzrasta w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dlatego przewoźnicy Ryanair i Wizz Air tradycyjnie już zwiększają liczbę lotów na wybranych kierunkach, między innymi na Wyspy Brytyjskie do Hiszpanii czy Szwecji – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław. – W tym roku rejsów przybędzie też na trasie do Kijowa – dodaje.

Dodatkowe loty w okresie świąt i Nowego Roku pojawią się głównie w rozkładzie Ryanaira na trasach na Wyspy Brytyjskie. Najwięcej świątecznych rejsów (po sześć) zrealizowanych zostanie do Dublina, Liverpoolu i Nottingham. Pięć dodatkowych połączeń pojawi się także na trasie do Londynu (Stansted). Częściej polecimy także na południe Europy – do Madrytu i na Maltę (po 3 dodatkowe połączenia).

Liczbę lotów na wybranych kierunkach zwiększy także Wizz Air. Po cztery dodatkowe rejsy wprowadzone zostaną na popularnych trasach do Eindhoven, Sztokholmu, ale również – Kijowa – nowości w zimowym rozkładzie lotów. Aktualny rozkład można znaleźć tutaj.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę