Lotnisko w świątecznym blasku


Na wrocławskim lotnisku wyraźnie czuć świąteczny klimat. Pasażerów przylatujących i odlatujących z Wrocławia wita ogromna, 8-metrowa choinka, która stanęła w hali ogólnodostępnej. Instalacja drzewka trwała kilka godzin i trzeba było do niej użyć specjalnego podnośnika. Drzewko zdobi pół tysiąca bombek.

- Świąteczne dekoracje na naszym lotnisku stały się wyczekiwaną tradycją. Jestem przekonana, że spodobają się naszym pasażerom. Zadbaliśmy, by w tym szczególnym okresie każdy poczuł się dobrze, a wnętrze terminalu przywodziło na myśl ciepły klimat Bożego Narodzenia – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Ciekawy efekt wizualny przyniosła także iluminacja. Wewnątrz terminalu filary przystrojone zostały taśmami LED i bombkami. Na zewnątrz każdy ze słupów rozświetlają ledowe taśmy. Użycie technologii diodowej pozwoliło osiągnąć spektakularny efekt wizualny, ale też zmniejszyć zużycie energii. Dzięki temu, mimo skali dekoracji, jest ona energooszczędna i ekologiczna.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę