Leć na mecz z Wrocławia


Real Madryt, FC Barcelona, a może Manchester United? Z Wrocławia polecimy bezpośrednio do 12 miast z drużynami grającymi w Lidze Mistrzów. Warto śledzić oferty przewoźników – ceny są bardzo atrakcyjne.

– Wyjazd na mecz ulubionej drużyny można połączyć z udanym city breakiem. Poza niezapomnianymi emocjami na boisku, europejskie metropolie oferują mnóstwo atrakcji. Kilka ciekawych dni, w połączeniu ze sportowym spektaklem na najwyższym światowym poziomie, można spędzić między innymi w Madrycie, Londynie lub Monachium – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Już 1 listopada rusza połączenie z Wrocławia na główne lotnisko Madrytu, a to bardzo „piłkarski” kierunek. Mecze na stadionach Realu i Atletico gwarantują emocje i niepowtarzalną atmosferę. Kibice przekonają się o tym już 23 listopada (Atletico Madryt – PSV Eindhoven) i 7 grudnia (Real Madryt – Borussia Dortmund). Z Wrocławia można też polecieć na mecz do Barcelony, w której 11 grudnia spotkają się FC Barcelona i Borussia Moenchengladbach.

W tym roku w Lidze Mistrzów grają dwa kultowe kluby londyńskie. Latający z Wrocławia będą mogli zobaczyć mecze Arsenal Londyn – PSG (23 listopada) i Tottenham Londyn – CSKA Moskwa (7 grudnia). Faworytów Ligi Mistrzów można też obejrzeć w Monachium (6 grudnia, Manchester City – Celtic Glasgow). Warto śledzić oferty przewoźników – bilety lotnicze na jesień kupimy teraz w bardzo okazyjnych cenach, na przykład do Manchesteru za 163 zł*, do Barcelony za 196,10** zł, a do Londynu już za 201,30 zł***.

*Ryanair – w terminie 2-7 grudnia, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 17.10).
**Ryanair – w terminie 4-11 grudnia, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 17.10).
***Ryanair – w terminie 3-8 grudnia, w dwie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 17.10).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę