Czarterowe nowości Lata 2017


Oferta czarterowa first minute na lato 2017 jest już dostępna. To dobra okazja, by zaplanować wakacje z wylotem z Wrocławia, skorzystać z najniższej ceny i najbogatszej oferty hoteli. Do wyboru blisko 30 połączeń, w tym aż 2 gorące nowości.

Biura podróży współpracujące z wrocławskim lotniskiem rozpoczęły sprzedaż wycieczek na lato 2017. W siatce znalazło się blisko 30 atrakcyjnych kierunków, a ofertę wzbogaciły 2 nowości. Ciekawą propozycją na wakacje jest Kefalonia w Grecji. Największa, ale mało jeszcze znana wyspa w archipelagu Wysp Jońskich ma wiele do zaoferowania. Piaszczyste plaże, urokliwe zatoczki, błękitne morze, smaczne jedzenie i niepowtarzalne krajobrazy sprawiają, że jest idealna na rodzinny wypoczynek. Latem 2017 polecimy także do Tirany w Albanii. Do tego niewielkiego kraju odkrywców przyciągają zabytki, miłośników plażowania rozległe wybrzeża, a zwolenników aktywności liczne możliwości uprawiania sportów.

Podróż warto zaplanować już teraz – mówi Michał Kozak, menedżer ds. rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław. – W ramach pierwszego etapu first minute można liczyć na największy wybór hoteli i terminów, a także zniżki nawet do 45% z gwarancją niezmiennej ceny i możliwością darmowej zmiany rezerwacji – dodaje.

Czarterowe lato rozpoczyna się we Wrocławiu już w kwietniu. W ofercie biur podróży na lato 2017 z wylotem Wrocławia znalazło się około 30 kierunków – najwięcej do Grecji (między innymi Kreta, Zakinthos czy Rodos) i Hiszpanii (między innymi Fuerteventura, Barcelona, Gran Canaria, Alicante czy Lanzarote). Podróżujący z Wrocławia nadal mogą liczyć na inne bardzo popularne propozycje, między innymi Maderę i Faro w Portugalii, Sycylię we Włoszech czy wyspę Krk w Chorwacji. Z wrocławskiego lotniska zorganizowane wakacje oferują: biuro podróży Itaka, Grecos, TUI, Coral Travel Wezyr Holidays, Rainbow Tours, Exim Tours, Neckermann, Sun&Fun.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę