Znani latają z Wrocławia


Wyjątkowy gość wylądował na lotnisku we Wrocławiu już po raz trzeci. Na zaproszenie władz miasta wziął udział w obchodach Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Obejrzał wystawę „Przebaczenie i pojednanie. Bolesław Kominek. Nieznany ojciec Europy”, spotkał się w z młodzieżą w Centrum Historii Zajezdnia, a także wziął udział w spotkaniu międzyreligijnym w Kościele Pokoju w Świdnicy. Wizyta przywódcy Tybetańczyków zakończyła się tak jak zaczęła – na wrocławskim lotnisku.

– Dbamy o to, aby goście strefy VIP spędzili u nas czas komfortowo. To dlatego wrocławskie lotnisko kojarzy się z wygodą i sprawną obsługą. Dostrzegają to nasi pasażerowie, którzy jest trzykrotnie wyróżnili nas nagrodą plebiscytu Business Traveller Poland – mówi Izabela Prażmowska, odpowiedzialna za obsługę VIP w Porcie Lotniczym Wrocław.

Kto korzystał ze strefy VIP Portu Lotniczego Wrocław? Personel obowiązuje pełna dyskrecja, ale wiadomo, że w ostatnich latach we Wrocławiu lądowali między innymi Robert Lewandowski, Steven Spielberg, muzycy Linkin Park, zespół Queen, a także znane postaci ze świata polityki, jak prezydent Lecha Wałęsa, kanclerz Angela Merkel czy senator John McCain. Ze strefy VIP może skorzystać każdy. Pasażerowie mogą liczyć na indywidualną i błyskawiczną obsługę – na lotnisku można być na 20 minut przed odlotem, skorzystać z parkingu tuż przy terminalu, a do samolotu dojechać limuzyną.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę