Nowy numer HiFly już jest


Tematem nowego wydania magazynu HiFly jest Kijów – nowość w siatce połączeń od linii Wizz Air, która ma szansę stać się przebojem najbliższych miesięcy. – Stolica Ukrainy to nie tylko cerkwie i monastery, to także niepowtarzalna atmosfera, ciekawe muzea, pyszne jedzenie i piękno przyrody, która zachwyca – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. Połączenie do Kijowa startuje 1 listopada. Samoloty będą latały we wtorki i soboty. Bilety można kupić na stronie internetowej Wizz Air. Ceny rozpoczynają się od 278 zł*.

W nowym numerze magazyn prezentuje też Belfast, który jest znakomitą propozycją na jesienny weekend. – Stolica Irlandii Północnej to miasto, które trudno porównać do innego miejsca na ziemi. Z jednej strony bardzo interesujące, bogate w atrakcje turystyczne, zabytki, miejsca historyczne, na przykład związane z legendarnym Titanikiem. Z drugiej kusi barwnym życiem nocnym i klimatycznymi irlandzkimi pubami – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. Belfast to nowość w zimowej siatce połączeń z wrocławskiego lotniska, oferowana przez linie Ryanair. W listopadzie ceny lotów w obie strony rozpoczynają się już od 130 zł**.

Nowy numer odkrywa również miejsca na pozór dobrze znane – między innymi Bolonię, która stanowi bazę do odkrywania jej zakątków, miasteczek i winnic, a także Londyn, który dzięki felietonowi „Zapomnieć Buckingham” zostaje przedstawiony od nieznanej strony.
Bezpłatny magazyn HiFly dostępny jest na lotnisku i w punktach partnerskich portu we Wrocławiu i regionie oraz w wersji elektronicznej na stronie lotniska.

*Wizz Air – w terminie O6.12-10.12, w obie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 27.09).
**Ryanair – w terminie 31.10-04-11, w obie strony, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 27.09).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę