Lotnisko na Partynicach


Tysiące osób wzięło udział w wydarzeniu przygotowanym przez wrocławskie lotnisko i Tor Wyścigów Konnych we Wrocławiu. W niedzielę (25 września) siedem emocjonujących gonitw zobaczyli zarówno stali bywalcy Partynic, jak i osoby, które pojawiły się tutaj po raz pierwszy. Na uczestników czekały pokazy służb lotniska (między innymi straży granicznej, straży pożarnej i służby celnej), policji, konkursy z nagrodami, oferty biur podróży oraz pełen przegląd kierunków Portu Lotniczego Wrocław.

- Partynice zachwyciły piknikową atmosferą i sportowymi emocjami, które tym razem zostały urozmaicone o atrakcje przygotowane przez wrocławskie lotnisko. Uczestnicy mogli skorzystać z niepowtarzalnej okazji poznania pracowników Portu Lotniczego Wrocław – nie brakowało rozmów, pytań o kulisy ich pracy, wspólnych zdjęć. Dużą popularnością cieszyła się nasza oferta z kierunkami południowymi na czele. Powód jest prosty – to miejsca, gdzie można wypoczywać przez cały rok – mówi Jarosław Wróblewski, wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław.

Uczestnicy poznali tajniki pracy i sprzętu używanego przez służby lotniskowe, między innymi straży granicznej i służby celnej. Z bliska obejrzeli najnowocześniejszy, imponujący wóz lotniskowej straży pożarnej – Felix. Strażacy zbierali pieniądze na leczenie swojego chorego kolegi. Specjalny pokaz dały psy straży granicznej i izby celnej. Dużą atrakcją byli motocykliści, którzy przyjechali na kultowych maszynach.

Port Lotniczy Wrocław jest sponsorem tytularnym sezonu wyścigów konnych na Torze Wyścigów Konnych Partynice.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę