Ryanair przenosi się na Okęcie


Dodatkowy trzeci lot oraz przeprowadzka z Modlina na Okęcie. Od 4 października Ryanair wprowadza zmiany w swoich połączeniach do Warszawy. Warto śledzić promocje przewoźnika – ceny są bardzo atrakcyjne.

Duże zainteresowanie połączeniem krajowym Wrocław–Warszawa (Modlin) sprawiło, że irlandzkie linie lotnicze zdecydowały wprowadzić kolejny rejs na tej trasie. Od 30 października planowany jest dodatkowy, trzeci lot. Zmieni się również miejsce docelowe – już od 4 października podróżni wylądują na głównym lotnisku im. Chopina, a nie – jak obecnie – w Modlinie.
- Pasażerów odlatujących z wrocławskiego lotniska do Warszawy przyciągają przystępne cenowo, szybkie i komfortowe loty. Stolica jest punktem przesiadkowym, który pozwala planować dalszą podróż – na przykład do Azji czy Stanów Zjednoczonych – ale też miejscem docelowym, gdzie można korzystać z bogatej oferty turystyczno-kulturowo-rozrywkowej – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.
Warto regularnie śledzić promocje proponowane przez przewoźnika. Ceny są atrakcyjne – rozpoczynają się od 21zł* w jedną stronę. Bilety można już rezerwować na stronie Ryanair.com. Siatkę lotów do Warszawy uzupełnia połączenie oferowane przez PLL LOT.

*Ryanair – w terminie 04.10, lot w jedną stronę, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 16.09).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę