Poznaj skarby Fuerteventury


Niekończące się plaże z białym piaskiem, Atlantyk, który w zetknięciu z wyspą zmienia kolor na turkusowy, nieograniczone możliwości uprawiania sportów wodnych. To skarby Fuerteventury, jednego najpopularniejszych kierunków czarterowych z Wrocławia.

Czarterowe loty na hiszpańską wyspę cieszą się we Wrocławiu szczególnym powodzeniem. Biuro podróży Itaka proponuje je w swojej ofercie również zimą. Dzięki temu pasażerowie zyskują ciekawą możliwość zorganizowania urlopu, gdy w Polsce nadchodzą chłodniejsze dni.
- Podróżni cenią Wyspy Kanaryjskie za przyjazny, sprzyjający wypoczynkowi klimat, regionalną kuchnię, a także atrakcje i niespotykane nigdzie indziej widoki. Nie dziwi więc, że czarterowe loty na Fuerteventurę były bardzo popularne w tegoroczne wakacje. Biuro podróży Itaka oferuje je również jesienią i zimą – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.
Fuerteventura to najpiękniejsze krajobrazy na Wyspach Kanaryjskich, świetne warunki do uprawiania sportów wodnych i doskonała baza hotelowa, która gwarantuje komfortowy wypoczynek dla całych rodzin. Wysoka temperatura, w połączeniu z naturalnymi urokami wyspy – zwłaszcza plażami pokrytymi białym piaskiem, uważanymi za jedne z najpiękniejszych na świecie, są gwarancją udanego wypoczynku i relaksu także w listopadzie, grudniu czy styczniu.

 


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę