Dzień Portu Lotniczego na Partynicach


Emocje dnia wyścigowego wzbogacą atrakcje przygotowane przez wrocławskie lotnisko. Będą konkursy z nagrodami, służby lotniskowe odkryją tajniki swojej pracy, a biura podróży zaproszą nad morza południowe. Wstęp wolny.

W ramach Dnia Portu Lotniczego Wrocław, który zostanie zorganizowany 25 września, oprócz tradycyjnych wyścigów zaplanowano wiele atrakcji. Każdy będzie mógł lepiej poznać ofertę wrocławskiego lotniska i zaplanować udany wypoczynek z wylotem z Wrocławia, między innymi w Alicante, Maladze, na Wyspach Kanaryjskich czy Krecie. Nie zabraknie również informacji o nadchodzących nowościach – Madrycie, Lizbonie czy Majorce. Uczestnicy zostaną zaproszeni do gier i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Konkursy przygotują również biura podróży, które na Partynicach zaprezentują swoją ofertę.
- Podróżni otrzymają pełny przegląd kierunków południowych, w tym najbardziej lubianych przez pasażerów wrocławskiego lotniska, jak Alicante, Kreta, Malaga, Lanzarote czy Teneryfa. Kurorty śródziemnomorskie i Wyspy Kanaryjskie to miejsca, gdzie można wypoczywać przez cały rok – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
Na Partynicach pojawią się pracownicy lotniska, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów – między innymi straż graniczna, policja, służba celna. Strażacy przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na leczenie swojego chorego kolegi – strażaka oraz zaprezentują najnowocześniejszy wóz lotniskowej straży pożarnej Felix. Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji da specjalny pokaz, a służba celna poinformuje m.in. czego nie można przewozić w bagażu podręcznym.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę