Ryanair ogłosił nowe połączenia z Wrocławia


Latem 2017 roku polecimy z Ryanairem do Lizbony i na Majorkę. Pierwszy samolot na nowej trasie wystartuje 28 marca. Bilety są już w sprzedaży.

Rozkład lotów linii Ryanair z wrocławskiego lotniska na lato 2017 osobiście zaprezentował na konferencji prasowej we Wrocławiu szef linii, Michael O’Leary. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji w sumie 26 połączeń, w tym dwie nowości – Lizbonę oraz Majorkę. Samoloty na obu tych trasach będą latały dwa razy w tygodniu.
Niskokosztowe połączenie do Portugalii było wyczekiwane przez pasażerów, a Majorka jest jednym ze śródziemnomorskich rajów. Linie Ryanair to nasz strategiczny partner. Systematycznie rozbudowują swoją siatkę połączeń z Wrocławia, dostrzegając potencjał naszego lotniska – obecnie proponują 21 kierunków między innymi Teneryfę, Malagę, Kretę czy Alicante, ale zimą będzie ich już 25, a latem 26 – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
W sezonie zimowym 2016 nowościami będą Madryt, Manchester, Newcastle i Belfast. Loty do Manchesteru wykonywane będą trzy razy w tygodniu, do Madrytu, Belfastu i Newcastle dwa razy w tygodniu. Przewoźnik przewiduje, że w 2017 roku obsłuży we Wrocławiu już 1,5 miliona pasażerów, czyli o 200 tys. więcej niż w tym roku. Wszystkie loty są już w systemie na www.ryanair.com.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę