Jeszcze Większa Brytania


Kilkudniowy city break, a może odwiedzenie bliskich mieszkających w brytyjskim regionie North East England? Od października Ryanair uruchamia połączenia z Wrocławia do Newcastle. Ceny rozpoczynają się od 172,1 zł!*

Newcastle znakomicie uzupełni ofertę połączeń na Wyspy Brytyjskie. Lotami na tej trasie z pewnością będą zainteresowani pasażerowie związani zawodowo z regionem North East England i ich rodziny. Mieszka tam wielu Polaków. Ale Newcastle jest bardzo ciekawym miastem także z punktu widzenia turysty. Nowe połączenie to okazja, żeby poznać to miasto – mówi  Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.
Newcastle to niepowtarzalne miasto, które zaraża atmosferą lokalnej społeczności i dialektu Geordie. Znajduje się nad rzeką Tyne. Jego głównym symbolem jest most Tyne Bridge, czyli najdłuższa tego typu konstrukcja na Wyspach Brytyjskich. W centrum dominują XIX-wieczne budynki w stylu klasycystycznym. Nie brakuje również miejsc mających znacznie dłuższą historię. Są to przede wszystkim kościoły i średniowieczny zamek Blake Gate z XIII wieku.
Dodatkowe atrakcje czekają w okolicach Newcastle – to m.in. statua Angel of the North oraz piękne plaże i latarnia morska w zatoce Whitley Bay.
Loty do Newcastle realizowane będą od 20 października dwa razy w tygodniu – w każdy czwartek i niedzielę . Bilety można rezerwować na stronie www.ryanair.com.

*Ryanair, w terminie 24-27.11.16 r., podróż w dwie strony z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 19.08.2016 r.).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę