Jeszcze bliżej stolicy


Nie dwa, a trzy połączenia dziennie i nie Modlin, a lotnisko Chopina. Od października Ryanair wprowadza zmiany na bardzo popularnej trasie do Warszawy.

Pasażerów odlatujących z wrocławskiego lotniska przyciągają przystępne cenowo, szybkie i komfortowe loty krajowe. W lipcu nadal rosło zainteresowanie połączeniami do Olsztyna, Radomia, a przede wszystkim Warszawy. Stolica jest idealnym punktem przesiadkowym, który pozwala planować dalszą podróż (na przykład do Azji czy Stanów Zjednoczonych), ale też docelowym, gdzie można korzystać z bogatej oferty turystyczno-kulturowo-rozrywkowej.

- Najbliższe miesiące przyniosą zmiany. Od października linie Ryanair będą realizowały trzy, a nie jak dotychczas dwa połączenia do Warszawy. Podróżni wylądują też na głównym lotnisku im. Chopina, a nie, jak obecnie w podwarszawskim Modlinie – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Podróż na lotnisko Chopina będzie teraz nie tylko szybsza, ale i wygodniejsza. Z centrum na Okęcie można dostać się pociągiem kursującym co 20 minut, ale również warszawską komunikacją miejską. Bilety można rezerwować na stronie Ryanair.com. Ceny za podróż w jedną stronę już od 39 zł*.

*Ryanair – w terminie 04.10, w jedną stronę, podróż z bagażem podręcznym (cena aktualna na dzień 08.08).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę