Wizz Air ogłosił nowe połączenie z Wrocławia


Polecimy do Kijowa. Zgodnie z zapowiedzią przewoźnika pierwszy samolot na nowej trasie wystartuje 1 listopada. Bilety są już w sprzedaży. Ceny od 79 zł.

Wizz Air będzie latał na trasie z Wrocławia do Kijowa dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty. W obecnej siatce połączeń wrocławskiego lotniska będzie to pierwszy kierunek wschodnioeuropejski.
Kijów to jedna z największych i najważniejszych metropolii Europy wschodniej. Cieszymy się z decyzji przewoźnika, ponieważ otwiera dla pasażerów wrocławskiego lotniska zupełnie nowe możliwości podróżowania. Poza tym we Wrocławiu pracuje, studiuje i rozwija firmy wiele osób z Ukrainy. Nowe połączenie będzie dla nich dużym udogodnieniem – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży.
Siatka połączeń linii Wizz Air z Wrocławia obejmuje, wliczając Kijów, już 9 tras i 7 krajów. W tym roku węgierski przewoźnik wprowadził również nowe połączenie do Birmingham. Bilety na połączenia do Kijowa dostępne są już w sprzedaży na stronie przewoźnika (wizzair.com). Ceny zaczynają się od 79 złotych/19,99 euro*.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę