45-milionowy pasażer we Wrocławiu


Na wrocławskim lotnisku linie Wizz Air świętowały obsłużenie 45-milionowego pasażera w Polsce. Przyleciał z Londynu Luton.

45-milionowym pasażerem okazała się 6-letnia podróżna. Przyleciała do Wrocławia z Londynu Luton, czyli na najpopularniejszej trasie obsługiwanej przez linie Wizz Air do stolicy Dolnego Śląska. Od przewoźnika otrzymała voucher na przelot, a od Portu Lotniczego Wrocław obsługę VIP dla całej rodziny. Specjalnie z okazji święta linii Wizz Air podróżni zostali powitani przez przedstawicieli przewoźnika oraz wrocławskiego lotniska.
Współpraca z przewoźnikiem układa nam się bardzo dobrze. Systematycznie rozbudowuje swoją ofertę połączeń z naszego lotniska. Liczymy na to, że we Wrocławiu zostanie zbazowany kolejny samolot, co przełożyłoby się na otwarcie następnych atrakcyjnych kierunków – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
W 2010 Wizz Air otworzył na wrocławskim lotnisku swoją bazę operacyjną, w której na co dzień stacjonuje samolot Airbus A320. Węgierski przewoźnik jest związany z Wrocławiem od 2006 roku. Przez ten czas obsłużył w stolicy Dolnego Śląska już ponad 2,1 miliona pasażerów.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę