Wyspy jak marzenie


Złociste plaże, lazur wody, malownicze doliny z bujną roślinnością, a do tego zabytki. Nie dziwi, że Wyspy Kanaryjskie to jedne z najchętniej wybieranych na świecie miejsc na letni wypoczynek. Kilka godzin wystarczy, by znaleźć się na Gran Canarii, Teneryfie, Fuerteventurze czy Lanzarote.

Gran Canaria – najpopularniejsza w archipelagu Wysp Kanaryjskich to nowość w letnim rozkładzie lotów czarterowych z Wrocławia. W tym sezonie ofertę zorganizowanego wypoczynku od biur podróży uzupełniają też Lanzarote, Fuerteventura i Teneryfa.
- Każda z wysp jest zupełnie inna, a przy tym ma wszystko, czego potrzeba planując udane wakacje: przyjemne ciepło, słońce, ocean i niezwykle malownicze, wręcz magiczne krajobrazy. Coś dla siebie znajdą tutaj też osoby preferujące aktywny wypoczynek – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.
Szczególnie Teneryfa to prawdziwy raj dla pasjonatów surfingu, windsurfingu, a także kitesurfingu. Na mocny wiatr prawie zawsze można liczyć w miejscowości El Medano. Szczęśliwi będą również fani nurkowania. W wodach wokół Teneryfy żyje około 400 gatunków ryb, żółwie morskie oraz delfiny. Podziwianie bogatej i barwnej morskiej flory i fauny dostarczy niezapomnianych wrażeń. Loty na Teneryfę bezpośrednio z Wrocławia tego lata realizują też tanie linie lotnicze Ryanair.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę