Kusząca Grecja


W sezonie letnim podróżni na wrocławskim lotnisku mają do wyboru aż 7 kierunków czarterowych do urokliwej Grecji. Tanimi liniami polecimy też na Kretę – Chania.

W koszyku ofert biur podróży w sezonie letnim znajdziemy aż 7 ofert wypoczynku w słonecznej Grecji. Wśród propozycji lotów czarterowych są Kreta-Chania i Kreta-Heraklion, wyspy Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu oraz Saloniki. Polacy od wielu lat wybierają te kierunki na udany letni wypoczynek i urlop.
- Rozbudowana oferta połączeń lotniczych do Grecji z Wrocławia cieszy się od lat niesłabnącą popularnością. Piękne plaże, gwarancja słońca, mnóstwo atrakcji dla aktywnych, zabytki oraz lokalne specjały są sprawdzone i przyciągają rzesze podróżnych – mówi Michał Kozak, manager rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.
Coraz większą popularnością cieszą się też wczasy 11-dniowe w klimatycznej Grecji. Na dłuższe niż tygodniowe wakacje możemy wybrać się na trzy greckie wyspy: Kretę, Korfu i Rhodos. Z Wrocławia do Chani na Krecie w korzystnej cenie polecimy też z liniami lotniczymi Ryanair. Połączenia realizowane są dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Tylko od kwietnia do czerwca tego roku  na tej trasie obsłużono już 8700 turystów.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę