Startują wakacje


Relaks i odpoczynek zaczynają się już na wrocławskim lotnisku. Sprzyjają temu wygodny dojazd i parking, przyjazna obsługa i atmosfera, a także bogata oferta sklepów i restauracji.

Szybki i bardzo komfortowy dojazd ze wszystkich kierunków to na pewno mocny atut wrocławskiego lotniska. Port ma bezpośrednie połączenie z autostradą A4, drogą szybkiego ruchu S8, a już niedługo również budowaną S5. Znaczenie ma też fakt, że auto można zostawić na wygodnym parkingu tuż przy lotnisku, przy rezerwacji online już za 59 zł za 4-9 dni lub 89 zł za 14-15 dni.
Mamy coraz więcej pasażerów z Opolszczyzny, Wielkopolski, a nawet z dalszych regionów Polski i z północnych Czech. Podróżnych przekonuje również sprawna i przyjazna obsługa oraz bogata oferta sklepów i restauracji. Dbamy o to, by na naszym lotnisku można było spędzić czas przyjemnie i zacząć odpoczywać jeszcze przed wejściem na pokład samolotu – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
W sklepach znajdziemy wszystko co przydaje się w podróży, w tym prasę, książki, multimedia czy podróżne akcesoria. Z kolei ciekawa oferta restauracji i kawiarni na wrocławskim lotnisku zachęca do relaksu. Dzięki temu wakacyjną atmosferę odczujemy jeszcze przed startem na wymarzony wypoczynek.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę