Latamy po kraju


Pasażerów odlatujących z wrocławskiego lotniska przyciągają przystępne cenowo, szybkie i komfortowe loty krajowe – do Warszawy-Modlin, Radomia oraz Olsztyna.

Szybko, komfortowo i wygodnie. Tego lata z linią lotniczą SprintAir z Wrocławia dolecimy do Radomia oraz portu lotniczego Olsztyn-Mazury. To ostatnie połączenie zainaugurowano 6 czerwca. Z wrocławskiego lotniska można dolecieć do krainy jezior w każdy poniedziałek oraz piątek zaledwie w ciągu 80-90 minut. – Warmia, Mazury czy sąsiednie Pomorze to idealne regiony na spędzenie urlopu w naszym kraju, a wrocławianie wybierający samolot mają okazję zaoszczędzić mnóstwo czasu – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR wrocławskiego lotniska.
SprintAir od kwietnia realizuje też loty z Wrocławia do Radomia. Polecimy tam we wtorki, czwartki oraz niedziele. W te same dni  realizowane sią też loty powrotne. Ceny biletów za podróż do Radomia i Olsztyna zaczynają się już od 99 złotych w jedną stronę.
Pasażerowie mogą również tanio polecieć do podwarszawskiego Modlina z linią lotniczą Ryanair, bo już za 39 złotych w jedną stronę. – Atrakcji w stolicy nie brakuje, a dojazd z Modlina nie zajmuje wiele czasu. Natomiast już od 4 października nastąpi istotna zmiana w rozkładzie lotów Ryanaira i z Wrocławia dolecimy tą linią bezpośrednio i tanio na lotnisko Chopina w Warszawie – dodaje Monika Półtorzycka-Jon.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę