Laboratorum Podróży Ryanaira od sierpnia


Obecnie w centrum IT Ryanaira jest już zatrudnionych 30 osób. Na specjalistów, przede wszystkim programistów, czeka kolejne 90 wakatów. Laboratorium Podróży Travel Labs Polska podpisało list intencyjny o współpracy z Politechniką Wrocławską, co otwiera dla studentów tej uczelni szansę na atrakcyjny staż. Na 19 maja zaplanowany został rekrutacyjny dzień otwarty. O pracy w Laboratorium Podróży będzie można porozmawiać w budynku Solpol II przy ul. Świdnickiej, w godz. od 15.00 do 21.00.

Ryanair na zawsze zmienił podróże lotnicze w Europie. Teraz chcemy zmienić świat technologii i zamierzamy zrobić to w Laboratorium Podróży Travel Labs Polska we Wrocławiu, nowoczesnym centrum innowacji cyfrowych – mówi Eddie Wilson, członek zarządu ds. personalnych w Laboratorium Podróży Travel Labs Polska.

Laboratorium Podróży oficjalnie zostanie otwarte w sierpniu tego roku. Będzie zlokalizowane w biurowcu Nicolas Business Center przy ul. św. Mikołaja we Wrocławiu. Centrum IT Ryanaira będzie się zajmowało m.in. rozwojem strony internetowej firmy, w tym udoskonalaniem technologii rezerwacji biletów.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę