Już 1 czerwca rusza Wenecja


Najnowsze połączenie niskokosztowe z wrocławskiego lotniska rusza już 1 czerwca. Samoloty
z Wrocławia do Wenecji Treviso będą latały dwa razy w tygodniu: w środy oraz w niedziele. Dzięki temu łatwo zaplanować krótszy lub dłuższy wyjazd do „miasta na wodzie”, w tym również połączony ze zwiedzaniem regionu.

Wenecja jest jednym z tych miejsc, o których mówi się, że trzeba je zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Piazza San Marco, bazylika św. Marka, gondole i niepowtarzalna atmosfera przyciągają do tego miasta turystów z całego świata. Poza tym z Wenecji blisko jest do Werony, Padwy i nad przepiękne jezioro Garda, które jest rajem dla fanów sportów wodnych i rowerzystów – mówi Monika Półtorzycka-Jon.

Bilety do Wenecji na 1 czerwca można kupić już za 223 zł*. Łącznie z Wenecją pasażerowie wrocławskiego lotniska mają teraz do wyboru cztery włoskie kierunki niskokosztowe. Od czerwca startują także trzy połączenia czarterowe do Włoch, w tym dwie nowości – Katania i Kalabria. To pokazuje, że wypoczynek w słonecznej Italii staje się coraz bardziej popularny wśród podróżnych wrocławskiego lotniska.

*Ryanair: w terminie 1-7 czerwca 2016 r.: cena 223 zł za lot w dwie strony z bagażem podręcznym  (aktualna na dzień: 13. 05. 2016).


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę