Wrocław na Routes Europe 2016


W dniach 23-26 kwietnia w Krakowie odbyła się największa europejska konferencja dla przedstawicieli portów lotniczych, przewoźników i biur podróży. Wrocławskie lotnisko po raz pierwszy prezentowało się na tej prestiżowej imprezie.

Routes Europe to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, najważniejsze dla branży lotniczej. W tym roku konferencja odbyła się w Krakowie. Wzięli w niej udział przedstawiciele m.in. 110 linii lotniczych (również spoza Europy)i 350 portów lotniczych, a także blisko 50 specjalistów z branży turystycznej.
– To niezwykle prestiżowe wydarzenie, a także znakomita okazja do zawierania nowych relacji biznesowych, wzmacniania istniejących, a także ustalania szczegółów bieżącej współpracy, zwłaszcza z przewoźnikami i innymi przedstawicielami branży. Jestem przekonany, że kontakty, które nawiązaliśmy, zaowocują w przyszłości – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.
W tym roku wrocławskie lotnisko zaprezentowało się na Routes Europe po raz pierwszy. Jednym z jego przedstawicieli był robot Eugenius, który niedawno witał podróżnych w Porcie Lotniczym Wrocław. Wśród uczestników konferencji Routes Europe również zrobił furorę, przede wszystkim ze względu na swoją komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.
Spotkania Routes odbywają się cyklicznie, a ich poszczególne edycje mają zasięg regionalny i światowy.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę