Zakochaj się w słonecznej Italii


Rzym, Mediolan, Bolonia, a już od 1 czerwca także Wenecja. Te fascynujące miasta, jak również niezwykle ciekawe regiony słonecznej Italii, są tylko o dwie godziny lotu od Wrocławia. W najnowszym numerze magazynu HiFly przeczytamy, co czyni je tak wyjątkowymi i pociągającymi.

Zaczyna się już czas planowania wakacyjnych wyjazdów, a Włochy to jeden z ulubionych kierunków wśród podróżnych wrocławskie lotniska. Podobnie jak Hiszpania. Dlatego Marek Kondrat tym razem pisze o tamtejszych winach. Przedstawiamy również Teneryfę pod kątem atrakcji dla osób aktywnych – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR
w Porcie Lotniczym Wrocław.

W numerze można poznać również Birmingham, nowe połączenie niskokosztowe z Wrocławia. Okazuje się, że to miasto ma czym zaskakiwać i czeka na odkrycie. Tradycyjnie czytelnicy mogą poznać również nieznane oblicze Dolnego Śląska. W okolicach Trzebnicy powstaje jedyna w swoim rodzaju chałwa z oleju lnianego. HiFly przypomina również o wydarzeniach związanych z ESK 2016. W tym roku Wrocław będzie Światową Stolicą Książki. Ceremonia otwarcia już 23 kwietnia.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę