Lato 2016 na wrocławskim lotnisku


W nowym rozkładzie lotów jest blisko 60 połączeń. Bogatsza jest siatka kierunków niskokosztowych, doszło jedno połączenie krajowe, a także nowe atrakcyjne połączenia czarterowe do Hiszpanii. Jest też więcej rejsów do hubów przesiadkowych.

Nowy rozkład lotów w Porcie Lotniczym Wrocław wchodzi w nocy z soboty na niedzielę, z 26 na 27 marca. W sumie pasażerowie wrocławskiego lotniska mają do dyspozycji 28 kierunków niskokosztowych (w tym dwie nowości), 25 kierunków czarterowych (w tym trzy nowości) oraz 6 połączeń sieciowych do hubów przesiadkowych.

Cieszy nas, że siatka połączeń niskokosztowych oraz czarterowych stale wzbogaca się o atrakcyjne kierunki. Przewoźnicy tradycyjni również reagują na coraz większe zainteresowanie pasażerów, zwiększając liczbę rejsów. Wszystko to przekłada się na stabilny rozwój wrocławskiego lotniska – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Z wrocławskiego lotniska korzystają pasażerowie z całej południowo-zachodniej Polski, jak również coraz częściej z bardziej odległych regionów, a nawet z Czech. Podróżnych przekonują dobry dojazd (wygodne połączenie z autostradą A4 i drogą ekspresową S8, a w wkrótce także S5), atrakcyjna cena lotniskowego parkingu (przy rezerwacji on-line już od 59 zł za 7-8 dni), jak również wysoki standard obsługi. Już po raz trzeci z rzędu Port Lotniczy Wrocław otrzymał niedawno nagrodę magazynu „Business Traveller” dla najlepszego lotniska regionalnego w Polsce.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę