Gorące nowości czarterowe


Gran Canaria, Alicante i Barcelona El Prat. Hiszpańskie, a także portugalskie kurorty cieszą się coraz większą popularnością.

Gran Canaria (trzecia pod względem wielkości w archipelagu Wysp Kanaryjskich), Alicante (centrum Costa Blanca) i Barcelona El Prat (Costa Brava) to najgorętsze nowości w ofercie biur podróży. Podróżni chętnie wybierają też dwie inne z Wysp Kanaryjskich – Lanzarote i Fuerteventurę (dostępne przez cały rok), a także Majorkę i kierunki portugalskie – Maderę (nazywaną „wyspą wiecznej wiosny”) oraz Faro (to stolica słonecznej prowincji Algavre).

To sprawdzone kierunki, oferujące relaks i wypoczynek, wiele atrakcji dla aktywnych, jak również zabytki i specjały lokalnych kuchni. Dużą popularnością cieszą się też kurorty greckie oraz bułgarskie – mówi Michał Kozak, menadżer rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.

Podróżni mają do dyspozycji łącznie siedem kierunków greckich (w tym dwa na Kretę) oraz dwa bułgarskie. Powodzeniem już tradycyjnie cieszy się również Sycylia (Palermo). W siatce połączeń na lato 2016 można wybierać wśród 25 kierunków czarterowych.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę