Srebrne Pióro dla Marka Kondrata


Artykuł „W stronę Mona Lisy” Marka Kondrata z naszego magazynu „HiFly” otrzymał nagrodę w konkursie „Pióra Roku”. W każdym wydaniu „HiFly” czytelnicy znajdą inną, fascynującą i inspirującą do podróży opowieść tego wybitnego znawcy świata win.

Marek Kondrat otrzymał „Srebrne Pióro” w kategorii marka. W nagrodzonym artykule „W stronę Mona Lisy” zabiera czytelników w podróż do malowniczo położonej winnicy Vignamaggio (w Toskanii), pośród krzewy cabernet, cabernet franc, merlot i syrah. Według przekazów właśnie w Vignamaggio mieszkała Lisa Gherardini, czyli słynna Mona Lisa z obrazu Leonarda da Vinci. Przedstawia historię obrazu, a także intrygujące opowieści na temat modelki.

Gratulujemy Markowi Kondratowi tej prestiżowej nagrody i cieszymy się, że autor współpracuje z naszym magazynem „HiFly”. Każdy jego artykuł jest fascynującą ucztą dla wyobraźni i wspaniałą inspiracją do podróży, a już na pewno dla wielbicieli winiarskiej kultury – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

W każdym wydaniu magazynu „HiFly” Marek Kondrat odkrywa piękno i specjalności innego regionu w Europie, m.in. Francji, Hiszpanii i Włoch, oraz tamtejszych winnic, opowiadając przy tym często zaskakujące historie.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę