Samolotem na feriePasjonującą przygodą będzie dla dzieci wizyta w Disneylandzie pod Paryżem* (zimą bilety do parku są tańsze). To magiczny i wciągający świat bajek oraz filmów wytwórni Walta Disneya, w którym i dzieci, i ich rodzice przeżyją przygody z ulubionymi bohaterami, mi.n. piratami z Karaibów, Alicją w Krainie Czarów, Indianą Jonesem czy Buzzem Astralem z Toystory.

Ciekawym pomysłem jest też Mediolan. Warto wybrać się z dziećmi do planetarium „Ulrico Heopli”, jednego z największych w Europie, a także do Museo Nazionale Scienza e Tecnologia Leonardo da Vinci, gdzie najbardziej intrygujące, nie tylko dla dzieci, są modele zbudowane na podstawie oryginalnych szkiców Leonarda da Vinci – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

W Mediolanie** nie brakuje też atrakcji kulinarnych oraz sportowych. Wizyta na stadionie San Siro, zwłaszcza na meczu Interu lub AC Milan, będzie wielkim przeżyciem dla każdego małego kibica. Fani futbolu będą też zachwyceni zwiedzając stadion Camp Nou w Barcelonie***. Stolica Katalonii to jednak wymarzone miejsce na wyjazd z dziećmi równie z innych powodów. Warto wybrać się do parku rozrywki Tibidabo, obejrzeć jedno z największych oceanariów na świecie, zwiedzić Poble Espanyol, czyli Hiszpanię w miniaturze czy intrygujące CosmoCaixa – muzeum nauki, gdzie w symulatorze zjawisk przyrody można samodzielnie wytworzyć na przykład piaskową burzę lub tornado.

* Ryanair; cena w obie strony: 148 zł (w terminie 3-8 lutego).
** Ryanair; cena w obie strony: 168 zł (w terminie 5-12 lutego).
*** Ryanair; cena w obie strony: 284 zł (w terminie 3-10 lutego).

Wszystkie ceny aktualne na dzień 8 stycznia 2016.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę