HiFly na święta i karnawał


Okazuje się, że Skandynawia to także raj dla narciarzy. W najnowszym numerze magazynu HiFly można znaleźć mapy z zaznaczonymi ośrodkami i kurortami narciarskimi, które znajdują się w pobliżu Sztokholmu, Oslo, a nawet Kopenhagi. Do wymienionych miast polecimy bezpośrednio z Wrocławia.

Podpowiadamy także, jak zaplanować kilka dni w jednej z europejskich metropolii, połączony z wyprzedażami, które tradycyjnie przypadają na przełom roku. Natomiast fanom karnawałowej zabawy polecam artykuł o barwnych imprezach ulicznych w Hiszpanii lub Włoszech. Warto to przeżyć – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR
w Porcie Lotniczym Wrocław.

Z gorących, karnawałowych szaleństw znane są m.in. Wenecja, Teneryfa czy Barcelona.
A w niewielkim miasteczku Ivrea pod Mediolanem można wziąć udział m.in. w bitwie na pomarańcze. Marek Kondrat tym razem zabiera czytelników w emocjonującą podróż do Minervois w zachodniej Langwedocji. Opowiada o tamtejszych winnicach i ich słynnych wyrobach, a także przedstawia nietypowy sposób na zwiedzanie tego fascynującego regionu.

Magazyn HiFly można bezpłatnie pobrać ze strony Portu Lotniczego Wrocław, a także otrzymać na lotnisku, w ponad 600 biurach podróży oraz w licznych punktach partnerskich na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę