Świątecznie rozświetlone


Ogromna choinka, setki ozdobnych bombek i tysiące lampek żegnają, ale też witają pasażerów wrocławskiego portu. Lotnisko ubrało się już na święta!

W Porcie Lotniczym Wrocław wyraźnie czuć świąteczny klimat. W hali ogólnodostępnej stoi ogromna, pachnąca choinka, która wita przylatujących oraz odlatujących pasażerów. Jej montaż trwał kilka godzin i został przeprowadzony przy użyciu specjalnego podnośnika. Ośmiometrowe drzewo ozdabia aż 500 bombek – srebrnych i przezroczystych. Na spostrzegawczych czeka niespodzianka – samoloty zamknięte w środku.

- Stworzyliśmy świąteczny nastrój, by pasażerowie czuli ciepły klimat nadchodzących Świąt – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. – Terminal został ozdobiony bombkami i światełkami, czuć tutaj też przyjemny zapach, który nierozerwalnie kojarzy się z tym magicznym czasem.

Przy wejściu do hali ogólnodostępnej, a także w hali odlotów mona poczuć zapach cynamonu i pomarańczy, natomiast w pobliżu drzewka  - najprawdziwszy zapach choinki.

Spektakularny efekt wizualny przyniosła iluminacja. Wewnątrz terminalu 24 filary przystrojone zostały taśmami LED i 480 bombkami. Na zewnątrz każdy z 14 słupów również rozświetlają ledowe taśmy. Do ozdoby każdego słupa użyto 60 m świetlnej taśmy – w sumie aż 8400 lampek o długości 840 m.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę