Greckie nowości czarterowe


Przyjazny klimat, piękne plaże, pyszna kuchnia, zabytki i sport. Kameralne wyspy Thassos i Lefkada to nowe propozycje w ofercie biur podróży na lato 2016. W sumie podróżni wrocławskiego lotniska latem mają do wyboru już 9 greckich kierunków.

Thassos jest nazywana Szmaragdową Wyspą lub Zielonym Diamentem Morza Egejskiego. Urokliwa przyroda to jednak tylko jeden z jej atutów. Znana jest także z piaszczystych plaż, malowniczych zatok czy świetnie zachowanych zabytków. Natomiast Lefkada oferuje także znakomite warunki do uprawiania sportu, w tym windsurfingu i kitesurfingu, jak również dla wycieczek rowerowych i trekkingu. Tam również nie brakuje pięknych plaż – Porto Katsiki uznawane jest za jedną z najpiękniejszych na świecie.
Podróżni bardzo lubią przyjazny klimat Grecji. Można tam znaleźć wszystko czego potrzeba do udanego wypoczynku. Dlatego cieszymy się, że biura podróży co roku poszerzają ofertę wypoczynku w tym kraju – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.
W ofercie lotów czarterowych znajduje się także 7 innych kierunków greckich z Wrocławia: Kreta (Heraklion i Chania), Rodos, Kos, Zakynthos, Korfu oraz Chalkidiki/Riwiera Olimpijska. Tegoroczną nowością są też czarterowe loty do Barcelony (El Prat) i Alicante. Dostępna jest już oferta first minute na lato 2016 – w pierwszym etapie można liczyć na zniżki nawet do 40%.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę