Po prezenty na lotnisko


Jakie prezenty można kupić w strefie wolnocłowej wrocławskiego lotniska? Oferta jest różnorodna i szeroka. Na przykład w sklepie Polski Folk znajdziemy pamiątki, gadżety z symbolami Wrocławia i Polski, koszulki czy stylowe torebki, polskie wyroby wędliniarskie oraz regionalne kryształy i ceramikę. Natomiast książki, płyty CD, filmy DVD oraz duży wybór artykułów multimedialnych oraz elektronicznych znajdziemy w sklepie Virgin.

W wielu sklepach na naszym lotnisku można znaleźć ciekawe prezenty na każdą okazję, a w okresie przedświątecznym oferta tego rodzaju jest jeszcze bogatsza. Dużym udogodnieniem dla pasażerów jest fakt, że teraz ze strefy wolnocłowej można korzystać także po przylocie do Wrocławia – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

W sklepie Heinemann Duty Free&Travel Value można znaleźć m.in. perfumy, kosmetyki i różnego rodzaju przydatne akcesoria. Z kolei S&A Jewellery Design oferuje srebrną i złotą biżuterię z bursztynem i kamieniami szlachetnym, akcesoria, szkło dekoracyjne, a także pamiątki z Polski. Strefa wolnocłowa znajduje się w hali odlotów (poziom +1) Portu Lotniczego Wrocław.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę