First minute już wystartowało


Jakie nowości na lato 2016 znalazły się w ofercie tour operatorów? To dwie greckie wyspy Thassos i Lefkada. Pierwsza z nich znana jest z piaszczystych plaż, świetnie zachowanych zabytków oraz urokliwej przyrody, natomiast druga – oprócz pięknego wybrzeża – oferuje także znakomite warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.

Grecja już od kilku sezonów cieszy się bardzo dużą popularnością podróżnych wrocławskiego lotniska, dlatego cieszymy się, że w siatce połączeń czarterowych pojawiają się dwie nowe greckie perełki. Kolejne atrakcyjne nowości to Alicante i Barcelona (El Prat). Te kierunki zapewniają wypoczynek w najciekawszych miejscach hiszpańskiego wybrzeża – mówi Michał Kozak, menadżer ds. rozwoju ruchu czarterowego Portu Lotniczego Wrocław.

W ofercie biur podróży na lato 2016 jest teraz w sumie 9 kierunków greckich i 6 hiszpańskich, a także inne bardzo popularne propozycje, m.in. Madera i Faro w Portugalii, Sycylia, Cypr czy bułgarskie Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Tour operatorzy oferują również coraz bardziej popularne wycieczki 11-dniowe. Podróżni mają do wyboru m.in. Antalyę, Bodrum, Chanię i Heraklion na Krecie, Rodos czy kurorty bułgarskie.

W ramach ofert first minute można liczyć na zniżki nawet do 40%. Planowanie letniego wypoczynku znacznie ułatwia fakt, że tour operatorzy potwierdzili już terminy większości lotów.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę