Ryanair na lato 2016


Na Teneryfę samoloty będą latały raz w tygodniu – w każdą środę. Natomiast do Wenecji, począwszy od czerwca, polecimy trzy razy w tygodniu. Dwie nowe trasy w letniej siatce połączeń to znakomita wiadomość dla podróżnych preferujących wypoczynek na własną rękę.

Teneryfa i Wenecja znakomicie uzupełnią dotychczasową ofertę wrocławskiego lotniska. Największa wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich jest wymarzonym miejscem zwłaszcza na dłuższy urlop. Wenecji także nie trzeba nikomu przedstawiać. To bardzo atrakcyjny pomysł także na krótszy wyjazd, na 2-3 dni – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menedżer ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

W rozkładzie lotów Rynaira na lato 2016 znajdzie się w sumie 21 połączeń z Wrocławia. Irlandzki przewoźnik zwiększy również liczbę lotów do Londynu-Stansted. W wybrane dni dostępne będą 2 rejsy dziennie.

Przy okazji ogłoszenia letniej siatki połączeń Rynair przygotował także specjalną promocję dla pasażerów – 100 tys. miejsc na trasach całej Europy, w cenie już od 19 zł. Oferta obowiązuje do 28 września 2015 r. Więcej na www.ryanair.com.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę