Nowy numer, wysokie loty


Głównym tematem najnowszego wydania magazynu „HiFly” jest Teneryfa, ale poznać można także drugą nowość sezonu jesiennego i znakomite miejsce na city break – Sztokholm. Do stolicy Szwecji już od 15 września latają linie Wizz Air.

Marek Kondrat, wybitny znawca świata wina, tym razem zabiera czytelników w intrygującą i zaskakującą podróż do Włoch. Italia jest również tematem cyklu „Słoneczna strona Europy”.

Z Wrocławia można polecieć do Rzymu, Mediolanu i Bolonii. To niezwykłe miasta i stolice fascynujących regionów. Przyciągają tam przepyszna kuchnia, zabytki i jedyna w swoim rodzaju atmosfera. Poza tym HiFly odkrywa nieznane, lawendowe oblicze Dolnego Śląska – mówi Monika Półtorzycka-Jon, Manager ds. maketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Ten numer jest wyjątkowy także dlatego, że prezentuje nowe inwestycje wrocławskiego lotniska. Warto dowiedzieć się, jakie jeszcze inwestycje prowadzi Port Lotniczy Wrocław. Sprawią, że nadal będzie ono jednym z najnowocześniejszych regionalnych portów w Europie Środkowej.

Magazyn HiFly można bezpłatnie pobrać ze strony Portu Lotniczego Wrocław, a także otrzymać na lotnisku oraz w punktach partnerskich.


Powrót do informacji prasowych | Drukuj stronę