Najlepsi w Polsce!


Port Lotniczy Wrocław nagrodzony!

Lotnisko drugi raz z rzędu z prestiżową nagrodą Business Traveller Award! Osoby korzystające z polskich lotnisk, a tym samym czytelnicy magazynu „Business Traveller Poland” uznali wrocławski port najlepszym regionalnym lotniskiem w Polsce w 2014 roku. Docenili rozbudowaną siatkę połączeń, wysokie standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach.

Business Traveller Award 2014 jest drugim plebiscytem zorganizowanym przez polską edycję magazynu „Bussines Traveller”. Za pierwszym razem – w 2013 roku – Port Lotniczy Wrocław został najlepszym regionalnym lotniskiem w Polsce. Podobnie i teraz otrzymał od czytelników najważniejsze wyróżnienie za 2014 rok w tej kategorii. Dodatkowo zajął drugie po Lotnisku Chopina miejsce w rankingu wszystkich polskich lotnisk. Gala przyznania nagród odbyła się w czwartek 15 stycznia 2015 r. w Warszawie. O wyróżnieniu zdecydowali podróżujący biznesmeni oraz travel managerowie w ramach specjalnej ankiety.

- Nagrody cieszą tym bardziej, że przyznali je sami podróżni. To oni na co dzień korzystają z wrocławskiego lotniska - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Dla osób, które podróżują w celach służbowych najbardziej liczy się dobrze zbudowana oferta lotów na najważniejsze lotniska Europy, optymalne godziny rejsów oraz świadczone przez nasze lotnisko usługi VIP & Business Service. Nasi pasażerowie docenili też sprawną i szybką obsługę – dodaje.

Z Wrocławia można szybko dolecieć na centralne lotniska Zurychu, Frankfurtu, Monachium, Düsseldorfu, Kopenhagi czy Paryża. Pasażerowie mają też ogromny wybór rejsów do Warszawy – aż 9 dziennie w tygodniu i 8 w weekendy. Rozkład połączeń umożliwia bardzo wygodne zaplanowanie lotu. Niezwykle ważny przy tym jest komfort podróżowania i jakość obsługi na lotnisku. Okazuje się, że Port Lotniczy Wrocław zapewnia najwyższe standardy w każdym z tych przypadków, o czym świadczą głosy pasażerów.

- Wrocław jest bardzo ważnym centrum biznesowym. Działają tu międzynarodowe firmy, a zagraniczni partnerzy współpracują z naszymi przedsiębiorstwami. To wymaga wielu podróży służbowych – mówi Dariusz Kuś. – Wsłuchując się w potrzeby pasażerów, doskonalimy nasze usługi, tak aby zapewnić idealną ofertę, a w rezultacie komfortową podróż. Na naszym lotnisku nie czeka się na bagaż i nie stoi w kolejkach - dodaje.

Usługi VIP & Business Services to oferta dla najbardziej wymagających pasażerów, szczególnie ceniących sobie czas oraz prywatność. Mają oni zapewnione najlepsze miejsca parkingowe zlokalizowane najbliżej terminalu. Osobny personel przeszkolony w zakresie protokołu dyplomatycznego gwarantuje błyskawiczną i dyskretną odprawę biletowo-bagażową, a do samolotu można dojechać komfortową limuzyną. Dzięki temu pobyt pasażera na lotnisku może zostać ograniczony nawet do kilku minut.

Dodatkowym udogodnieniem są ekskluzywnie zaaranżowane i kompleksowo wyposażone wnętrza salonu VIP Lounge w strefie VIP oraz Executive Lounge w hali odlotów. To miejsca dla osób, które pragną odpocząć lub popracować w kameralnych warunkach.

Port Lotniczy Wrocław nagrodzony dwoma statuetkami

Business Traveller Award 2014

  • Pierwsze miejsce wśród lotnisk regionalnych
  • Drugie po Warszawie miejsce wśród wszystkich polskich lotnisk

Powrót do aktualności | Drukuj stronę