Najlepsze połączenie z Warszawą


Nowe połączenie z Wrocławia do Warszawy

W nowym sezonie linie lotnicze Eurolot uruchomią nowe połączenie z Portu Lotniczego Wrocław do Warszawy. Poranny lot to świetna oferta dla pasażerów, którzy planują spotkania biznesowe w stolicy na godzinę 9 rano!

Już od 27 października linie lotnicze Eurolot uruchomią z Wrocławia nowe połączenie krajowe, rejs do Warszawy o godzinie 7.30. Polski przewoźnik docenił potencjał Dolnego Śląska i odpowiada w ten sposób na potrzeby pasażerów, którzy od lat czekali na takie połączenie.

- To lot w najlepszych godzinach biznesowych. Umożliwia optymalne zaplanowanie całego dnia, od porannych spotkań po mniej formalne rozmowy po południu – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. – Oferta Eurolotu uzupełni obecną siatkę lotów do Warszawy i spełni oczekiwania pasażerów, zwłaszcza osób podróżujących w interesach.

Nowe połączenie Eurolotu będzie realizowane 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku. Godziny lotów zostały dostosowane do potrzeb pasażerów biznesowych i są bardzo dogodne. Samolot będzie startował z Wrocławia o godz. 7.30, a lot do Warszawy zajmie 60 minut. Dzięki temu spotkanie biznesowe można swobodnie zaplanować w centrum Warszawy na godzinę 9 rano.
Bardzo atrakcyjnie przedstawia się też siatka połączeń ze stolicy do Wrocławia.
Wylot z Warszawy Eurolotem – w zależności od dnia tygodnia – został zaplanowany o różnych godzinach:

  • Poniedziałek, środa, piątek – godz. 9.00,
  • Wtorek – godz. 18.40,
  • Czwartek – godz. 19.00.

Dodatkowym ułatwieniem dla pasażerów jest fakt, że linie lotnicze EUROLOT i PLL LOT podpisały umowę code share, dzięki czemu podróż powrotną można równie dobrze zaplanować z przewoźnikiem PLL LOT. Podróżni mogą wybrać najbardziej dogodną dla siebie godzinę popołudniową, np. lot powrotny z Warszawy o godz. 13.35,  16.30, 19.40, czy też 22.45.
To oznacza jeszcze większy komfort i oszczędność czasu dla podróżnych.


Powrót do aktualności | Drukuj stronę