Kawa z widokiem na samoloty


W sobotę 17 marca wrocławskie lotnisko zaprasza do siebie wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć nowego terminalu. Restauratorzy przygotowali na ten dzień specjalne zniżki. Dla wszystkich odwiedzających parking będzie bezpłatny.

Niespełna tydzień po uruchomieniu nowego terminalu, wrocławskie lotnisko otwiera drzwi przed odwiedzającymi. W sobotę 17 marca będzie można wypić kawę na podniebnym tarasie, podziwiając wzlatujące i lądujące samoloty albo poleżeć na kolorowych szezlongach, identycznych, jak te na lotnisku Charlesa De Gaulle’a w Paryżu, obserwując ruch na lotnisku.
Do dyspozycji zwiedzających tego dnia będzie hala ogólnodostępna z wszystkimi punktami gastronomicznymi, bistrami i kioskami. Na ten dzień wybrani restauratorzy przygotowali zniżki dla klientów:
• Cofee Heaven (poziom 0) – 10% rabatu na napoje kawowe
• Legendario Pub&Restaurant (poziom +2) – 10% rabatu na cały asortyment poza alkoholami
• White House (poziom 0) – 5% rabatu na cały asortyment

W sobotę z parkingu pod nowym terminalem będzie można skorzystać całkowicie bezpłatnie. Do dyspozycji odwiedzających znajdzie się ponad 1000 miejsc postojowych. Do terminalu można też dojechać korzystając z komunikacji miejskiej – autobusu linii 406.

Nowy terminal wrocławskiego lotniska uruchomiono 11 marca. Jest gotowy na przyjęcie ponad 3,5 milionów pasażerów w ciągu roku, a jego przepustowość może się powiększyć do 7 milionów rocznie po dalszej przebudowie. Do dyspozycji pasażerów są 22 stanowiska odprawy biletowo-bagażowej, 8 stanowisk kontroli bezpieczeństwa i 12 gate’ów w strefie dla odlatujących. Powierzchnia komercyjna nowego terminalu liczy ok. 4,5 tys. mkw.


Powrót do aktualności | Drukuj stronę